Gezond leven & Sport

Voetbal en gezond leven

Zoals velen wel weten is sporten heel gezond, zo ook voetbal. 90 min intensief sporten en twee keer in de week trainen helpt het lichaam en geest gezond te houden. Wij van SV Groenlo vinden onszelf een innovatieve club en zijn daarom in samenwerking met de cbdwietolieshop.nl een onderzoek gestart om onze sporters nog gezonder aan de start van de wedstrijd te laten staan. Hoe doen we dat? We zijn bij een aantal spelers uit het eerste elftal gestart met het onderzoeken van hun bloed (uiteraard met toestemming). Uit de bloedwaardes halen we bepaalde waardes die bij het sporten op een optimaal niveau moeten zijn om maximaal te kunnen presteren. Vanuit hier hebben wij een gratis voorraad CBD olie binnen gekregen om de geselecteerde spelers van het elftal twee weken lang dagelijks twee druppels CBD olie toe te voegen aan hun dagelijkse eetpatroon. Twee weken later hebben wij samen met een arts de resultaten geanalyseerd en die waren behoorlijk interessant

De resultaten

De resultaten ons onderzoek met CBD olie lieten zien dat de waardes van onze sporters behoorlijk waren verbeterd. De waardes in het bloed die energielevels laten zien en goed zijn voor de werking van de spieren zoals bijvoorbeeld ijzer waren op optimaal niveau! Dit laat zien dat een natuurlijk product zoals CBD olie goed door ons lichaam wordt opgenomen.

Ik hoor jullie denken wat is CBD olie dan precies? CBD olie wordt gemaakt van de cannabis plant maar heeft in tegenstelling tot wiet of hasj niks te maken met drugs of de Opiumwet. Het staat ook niet op de internationale opium lijst en is daarmee een legaal middel voor sporters. Het helpt lichaam en geest in balans te houden en zorgt op natuurlijke basis voor de waardes in ons lichaam. Het werkende middel van CBD olie is cannabidiol, een stofje dat voorkomt in de cannabisplant, deze stof heeft een zeer positieve reactie op het menselijk lichaam. Wij zijn heel blij dat wij samen met de cbdwietolieshop.nl dit onderzoek hebben mogen uitvoeren. CBD olie

Herstellen bij blessures

Ons onderzoek stopt hier niet! CBD olie heeft zich in de afgelopen jaren laten zien als een fantastisch geneesmiddel voor ziektes, kwaaltjes en pijntjes. Het kost veel minder dan reguliere geneesmiddelen en heeft bij sommige problemen een snellere werking, het heeft daarnaast weinig tot geen bijwerkingen waardoor het een fantastisch geneesmiddel kan zijn. Ons volgende onderzoek samen met de cbdwietolieshop.nl heeft betrekking op blessures van onze sporters. In overleg met onze clubarts die onze geblesseerde spelers behandeld hebben we besloten om het volgende voetbalseizoen blessures naast massages en oefeningen te behandelen met CBD olie. CBD olie heeft een herstellend vermogen op de spieren van het menselijke lichaam en bied de mogelijkheid om de herstelperiode van onze sporters te verkorten. Het lijkt ons een gemiste kans om hier geen gebruik van te maken als het werkt. Wij zijn erg benieuwd of de herstelperiode van onze sporters hiermee verkort kan worden. Eind van het volgende seizoen zullen we resultaten op deze website bekend maken. Wordt vervolgd!